MIKROS Nosnice

Kód tovaru: 663
MIKROS Nosnice
Kód tovaru: 663

Doplnkové minerálno – vitamínové krmivo pre nosnice, kačky, husi a morky v znáške. MIKROS NOSNICE je doplnkové minerálno – vitamínové krmivo pre drobnochovy a malo chovy , ktoré slúži k zaisteniu optimálnej hladiny minerálnych látok, vitamínov a aminokyselín nevyhnutných pre výživu danej kategórie hospodárskych zvierat. Pokračovať

Cena s DPH
2.70 €
Cena bez DPH
2.25 €
Informovať sa e-mailom

MIKROS Nosnice pôsobí priaznivo na zlepšenie a udržanie zdravotného stavu a ich reprodukčných schopností. Pravidelné podávanie prípravku zvyšuje znášku, oplodnenosť a liahnivosť vajec. Napomáha k zvyšovaniu úžitkovosti. Zlepšuje príjem a využitie krmiva. Obsahom účinných látok dopĺňa celkovú dennú potrebu týchto látok v kŕmnej dávke.

Vlastnosti produktu
Hmotnosť balenia 1 kg
Kŕmny návod MIKROS NOSNICE sa používa denne, rovnomerne zamiešaný do kŕmnej dávky zloženej z jadrových krmív a zostatkových krmív. V období znášky sa odporúča pridávať vápenný grit, alebo iný zdroj vápniku. 1 polievková lyžička obsahuje cca 30 g.
Doporučené dávkovanie Sliepky v znáške: 70 – 100 g na 10 ks a deň (2 – 3 polievkové lyžice) Chovné kačice, husi, morky a perličky v znáške: 90 g na 10 ks a deň.
Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.