Magazín

Soľ do bazéna

Soľ do bazéna – Viete ako funguje?

Soľ do bazénov je vhodnou alternatívou dezinfekcie bazéna. Na rozdiel od bežného chlóru neprodukuje nepríjemný zápach a nevysušuje pokožku ani vlasy.

Bazénová soľ: Letná dovolenka u vás na záhrade

Začervenané oči, suchá pokožka, nepríjemný zápach chlóru a vysoké náklady na údržbu vášho bazéna? Zabudnite na staromódne čistenie bazénovej vody a čítajte viac o novom trende bazénovej soli!

Bazénová soľ

Nový trend: Morská soľ do bazénov

Spoznajte úspešný trend morskej soli vo vašom bazéne a zistite, čo všetko dokáže ponúknuť vám a vašej rodine.

4 spôsoby ako šetríme vaše peniaze.

Štyri spôsoby, ako vám zmäkčovače ušetria

Zmäkčovače vody sú zariadenia, ktoré dokážu zmeniť tvrdú vodu na mäkkú aj vo vašej domácnosti či firme a tak šetriť vaše náklady. Zistite o nich viac.

kamenná soľ

Je naša soľ určená práve vám?

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa soli? Prečítajte si, s akými odvetviami úspešne spolupracujeme a či dokážeme byť nápomocní aj vám.

Pitný režim

Pitný režim a vaša firma

Bolieva vás často hlava, ste v práci unavení a podráždení? Jedným z dôvodov môže byť aj nedostatočný pitný režim, ktorý zásadne ovplyvňuje pracovné výkony vás, vašich kolegov a podriadených. Povieme vám ako.

Mýty a fakty o zmäkčovačoch vody

Voda zo zmäkčovačov nie je pitná, ani vhodná na hygienu. Dokonca sú drahé a neefektívne! Aj to sú omyly a mýty, s ktorými sa často stretávame. Kde je však pravda?

Čo prinesie naša soľ vášmu domu a firme?

Čo dokáže soľ od spoločnosti FEAST s.r.o. ponúknuť vašej domácnosti a firme?

Ako funguje reverzná osmóza?

Stretli ste sa už s pojmom reverzná osmóza, nepoznáte však jeho význam? Chcete vedieť, čo všetko môže reverzná osmóza priniesť vašej rodine, zdraviu a domácnosti?

Čo je to tvrdá voda?

Kazia sa vám často spotrebiče a zvyšujú sa vám náklady na ohrev? Staviate nový dom a chcete sa vyhnúť budúcim komplikáciám a výdavkom? Potom sa musíte dozvedieť viac o probléme tvrdej vody. Tá je totiž príčinou, prečo musíte opakovane investovať do spotrebičov a platiť viac peňazí za energie.

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok alebo vypracovania nezáväznej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Odoslaním formulára prejavujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle informačnej povinnosti pri poskytnutí osobných údajov.